Перейти к содержанию

Допомога


Galheva

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня !
Хочу попросити допомоги у не байдужих людей хоча ніколи цього не робила, но далі не можу мовчати та не робить якісь зусиль. На жаль даже в такий час як війна, не жаліє нікого. Не хочу, багато писати та жалітись з усім можно справиться та рушати далі завдяки спільним зусиллям. Я народила хлопчика 05.09.2022р., дуже гарний хлопчик,радість переповнює, але в мене є хвороба, яку раніше не лікували, вже лікують і успішно. Але на даний час поки, що я не можу лікуватись у повному обсязі. В мене дуже велика мрія зібрати кошти на обстеження яке дасть змогу мені далі виховувати та жити повноцінним життям.дуже буду вдячна любій підтримки на начальному етапі. 
Номер картки:
5168745127244454
Короід Галина Сергіївна
(за потреби є виписка з роддома, яка підтверджує наявність хвороби)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Galheva сказал:

(за потреби є виписка з роддома, яка підтверджує наявність хвороби)

Да, выписка с роддома весьма приветствуется

Пока тема перемещена в Благотворительность, но ждем пруфы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цю хворобу мені занесли ще коли я була маленька (9років)наші медики, коли оперували мені зуби.(гіпатит С). Щоб не казали, що тільки наркомани або повії хворіють, я ніколи не вживала та жила як всі нормальні люди, тоді ще ніхто не лікував це та тільки давали дієти та обычне лікування для печені. На разі і в нашій Україні Можно тепер і обстежити та лікувати. В мене є тепер така мрія зібрати кошти хоча б на обстеження пройти гарних лікарів та дізнатися які шанси. 

IMG_20230130_124624.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Galheva , ок, перенес в раздел Благотворительность


Также можете добавить в первый пост адреса криптовалют. Я вам ничего не обещаю, но это крипто-форум все-таки.

 

Ликбез в теме: https://forum.bits.media/index.php?/topic/200276-как-купить-криптовалюту-как-ее-продать-и-как-хранить-—-пособие-для-новичков/#comments

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...