Jump to content

BSAlex

Новички
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About BSAlex

 • Rank
  Новичок
 1. Підтримка біржі вирішила питання, переказ знайшли і зарахували у мій гаманець незважаючи на допущену мною помилку при відправленні із веб-гаманця. Дякую усім хто допоміг у вирішенні проблеми.
 2. Чи можна просити дати результат дешифровки транзакції вашим ключем отримання? Бо Ваше трердження не дає однозначної відповіді - перевірили що такої транзакції немає - один результат, чи "поки що не знайшли" бо не мали часу подивитися - зовсім інший.
 3. Жодної відповіді окрім автоматичного "ми займаємося вашим питанням, воно потребує трохи часу"...
 4. Добрий день! Коли буде можливість закінчити із моїм запитом? Вказав хеш транзакції тут на форумі та додатково сьогодні переслав на електронну пошту підтримки.
 5. На всякий випадок щоб було під руками - ось як перевірити чи по даному hash вам надійшли кошти (і скільки надійшло) https://monero.stackexchange.com/questions/6137/how-do-i-as-a-recipient-verify-that-my-transaction-actually-arrived
 6. Було б корисно для спільноти знати які дії викликають проблеми щоб їх не множити. Можливо Ви могли б уточнити на яку саме допомогу чекаєте від біржі?
 7. Ось hash транзакції Hash: 2d2b79cdba6ef72313e3bfc4df8594b129aff841f39dfb9de8f8c0fcc8faadb5
 8. Прошу уточнити TX id та TX hash це одне і те ж саме чи різні речі? Бо в специфікації протоколу я бачу TX hash та Payment ID, а TX id не зміг знайти.
 9. Ще раз читав про основи роботи протоколу Монеро. Зрозуміло що Payment ID полегшує автоматизований відбір транзакцій, але не є необхідним щоб отримувач фактично побачив транзакцію та міг скористатися її результатом чи перевірити факт надходження. Ось алгоритм дій що може зробити отримувач. а) private / secret view key - вже є в отримувача, пов'язаний із монеро-адресою на яку відправлені кошти б) Transaction Hash - я надав отримувачу Велике прохання до підтримки біржі зробити таку (або аналогічну) дію та пересвідчитися що кошти фактично надійшли. Basically the gist is that you know a (the private view key) and R (the public tx key). As a result, you are able to compute the shared secret (aR = D') and "decrypt" the transaction. If you are using the CLI, you ought to perform the following steps: In the CLI type viewkey, copy the private / secret view key. Go to this tool, which was created by core-team member luigi1111. Furthermore, "Note: this site operates completely on client-side Javascript; no data is ever sent to the web server." Enter your transaction ID / hash in box 1. Transaction Hash: Enter your private / secret view key in box 2. Private Key Enter your public address in box 3. Recipient's Public Address: Press on Check. If it shows This address owns output x with pubkey: y for amount: z it proves you correctly received your XMR. Note that a typical Monero transaction contains two outputs, of which one goes to the recipient (you) and one goes back to the sender as change. Intuitively, you can only "decrypt" the output that is going to you.
 10. Власне за сьогодні я в результаті отримав від біржі більше інформації ніж за два попередні місяці. Сподіваюся що ми таки вирішимо усе в позитивному ключі.
 11. За сьогодні стало зрозуміліше у чому непорозуміння. Мій онлайн-гаманець не вмів відправити XMR із Payment ID вказаним в моєму особистому кабінеті. Я звернувся у підтримку біржі та мені повідомили що я можу відправити і без Payment ID, кошти все одно зарахують. Тому я розшифрував інтегрований адрес і використав власне тільки XMR адресу гаманця біржі. А підтримка біржі вірогідно мала на увазі що не конче двічі вказувати Payment ID. Тепер проблема у тому як коректно підтвердити біржі що саме я власник відправлених коштів. Додатково надаю скрін розшифровки інтегрованої адреси XMR щоб було зрозуміло що саме я зробив.
 12. На жаль відправляв не з локального а з веб-гаманця. Зараз розбираюся як отримати із нього tx_key
 13. Я б наполегливо не радив робити перекази без Payment ID. Отримавши аналогічну відповідь від підтримки біржі я так і зробив але ось уже два місяці чекаю на вирішення проблеми незарахування цього переказу в мій гаманець. Вчіться на чужих помилках, свої завжди встигнете зробити. Про Payment ID я тепер пам'ятатиму дуже гарно.
 14. Добрий день! Ось уже понад два місяця очікую зарахування коштів у гаманець на біржі. Прошу повідомити коли буде зараховані переказані кошти або яку додаткову інформацію треба надати. Sent: Monday, March 19, 2018 11:28 AM To: 'support@btc-trade.com.ua' Subject: RE: Ответ на запрос BTC TRADE UA Добрий день! 14.02.2018 я переказав XMR на адресу гаманця біржі. Досі поповнення не надійшло, також немає інформації коли це можна очікувати. Я вдячний що створено тікет, проте прошу додатково повідомити номер тікета для зручнішої комунікації та очікувані терміни його виконання. У відповідь на BTC TRADE UA ответ на запрос #82571 було надано усі подробиці транзакції
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...